Doprava u objednávky nad 700 Kč ZDARMA!

Láska a harmonie

Novinka Ručně dělané Minerální
N6 shop 1

Ručně dělaný minerální náramek ze zlomků růženínu a korálků praskaného křišťálu

447 Kč 369,42 Kč bez DPH
Skladem

Růženín je kamenem nepodmíněné lásky a nekonečného míru.

Čistí a otevírá srdce na všech úrovních, vnáší do něj vnitřní hojení a lásku k sobě samému. Má uklidňující a tišící účinek, výborně poslouží ve chvílích traumat nebo krizí. Ve vztazích růženín obnovuje důvěru a harmonii, podněcuje projevy nezištné lásky. Odstraňuje negativní energii a nahrazuje ji milostnými vibracemi. Posiluje empatii a citlivost. Růženín je vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku. Vede k odpouštění sobě samému a vyvolává sebedůvěru spojenou s uznáním vlastní cesty. 

 

 

Křišťál je nejúčinnější kámen na světě a posiluje činnost dalších kamenů.

Ochraňuje svého nositele před vším zlým a negativním, harmonizuje energii. Povzbuzuje psychiku a samostatnost. Očišťuje duši, tělo i auru. Od svého nositele odstraňuje elektromagnetické záření a působí pozitivně na všechny zdravotní problémy. Je to univerzální krystal, jenž energii uvolňuje, zesiluje, reguluje a uvádí ji v absolutní harmonii. Pomáhá sebezdokonalení a učí nás vidět se takoví, jací skutečně jsme. Zajišťuje klidný spánek a zvyšuje naši duchovní sílu. 

 

Velikost náramku: 18 cm  

Kód Kód: N6
Jméno značky: Foxito
Kategorie: Náramky
Velikost náramku: 18 cm

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení