Doprava u objednávky nad 700 Kč ZDARMA!

Ochrana a prosperita

Novinka Ručně dělané Minerální
N4 shop

Ručně dělaný minerální náramek ze zlomků avanturínu a křišťálu

310 Kč 256,20 Kč bez DPH
Skladem

Avanturín působí kladně na vše, co se týká prosperity a majetku.

Svého nositele chrání před zářením z telefonů a obrazovek a před látkami znečišťujícími životní prostředí. Také zmírňuje nebo ruší dopad negativních situací a obrací je v opak. Posiluje schopnost řídit jiné, rozhodnost a vytrvalost, zároveň zajišťuje schopnost soucitu a vcítění do mysli druhých. Pomáhá proti koktavosti i těžkým neurózám. Ulehčuje pochopení, stabilizuje duševní stav, podporuje vnímavost a zvyšuje kreativitu. Pomáhá při úlevě od zlosti a podráždění a podněcuje projevy citů. Udržuje rovnováhu mezi mužskou a ženskou energií a chrání srdeční čakru, kterou brání před psychickým vampyrizmem odsávajícím srdeční energii. 

 

Křišťál je nejúčinnější kámen na světě a posiluje činnost dalších kamenů.

Ochraňuje nositele před vším zlým a negativním, harmonizuje energii. Povzbuzuje psychiku a samostatnost. Očišťuje duši, tělo i auru. Od svého nositele odstraňuje elektromagnetické záření. Působí pozitivně na všechny zdravotní problémy. Je to univerzální krystal, jenž energii uvolňuje, zesiluje, reguluje a uvádí ji v absolutní harmonii. Pomáhá sebezdokonalení a učí nás vidět se takoví, jací skutečně jsme. Zajišťuje klidný spánek a zvyšuje naši duchovní sílu. 

 

Velikost náramku: 17 cm

Kód Kód: N4
Jméno značky: Foxito
Kategorie: Náramky
Velikost náramku: 17 cm

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení