Doprava u objednávky nad 700 Kč ZDARMA!

Štěstí a optimismus

Novinka Tip Ručně dělané Minerální
N5 shop 2

Ručně dělaný minerální náramek ze zlomků citrínu a hvězdiček z hematitu

379 Kč 313,22 Kč bez DPH
Skladem

Citrín vnáší do života vnitřní klid, pocit plného zdraví, svěžesti, bezpečí a hřejivého tepla.

Pomáhá překonat stavy neklidu, strachu, nespokojenosti a depresí. Odbourává únavu, nervozitu, fobie a pomáhá překonávat mentální blokády. Podporuje intuici, kreativitu, tvůrčí vyjádření a projasňuje mysl. Dodává sebedůvěru a potlačuje sebezničující sklony. Posiluje individualitu, koncentraci, zvyšuje motivaci a sebevyjádření a dodává mysli novou sílu. Funguje také jako účinný čistič a regenerátor. Pohlcuje, proměňuje, rozptyluje a uzemňuje negativní energii, čímž má mimořádný ochranný účinek na životní prostředí svého nositele. Ochraňuje jeho auru a dokáže i čistit čakry. Svého nositele také učí, jak k sobě přilákat bohatství a prosperitu společně s úspěchem a všemi dobrými a příjemnými věcmi, které svět nabízí. Je to kámen štěstí, štědrosti a hojnosti, který pomáhá při urovnávání vztahů a sporů. Vnáší do života potěšení a radost.

Jedná se také o jeden z krystalů, které nikdy nepotřebují čištění. 

 

Hvězdičky na tomto náramku jsou vyrobeny z hematitu, což je základní kámen zemité energie.

Uvádí tělo, mysl i ducha do rovnováhy a jeho klidné, ale hutné a důrazné vibrace přináší sílu a vitalitu. Aktivuje naši vůli, odvahu a rozhodnost k činům. Zvyšuje sebevědomí, důvěryhodnost a schopnost přežít. Pomáhá hledat řešení vlastních chybných rozhodnutí a přijímat je jako poučení a zároveň napomáhá rozvoji osobnosti. Odstraňuje také psychické výkyvy a poruchy. Přispívá k soustředění a zaměření se na jednu věc, zároveň zlepšuje paměť. Přináší pocit tepla a bezpečí. 

Pomáhá také při boji s přejídáním, kouřením a dalšími typy nestřídmosti. 

 

Velikost náramku: 17 cm

Kód Kód: N5
Jméno značky: Foxito
Kategorie: Náramky
Velikost náramku: 17 cm

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení